Тонконог Тетяна Володимирівна, учитель початкових класів, вчитель вищої категорії, старший вчитель

Педагогічне кредо

«Дай менірибку, і я буду їстиїї весь день, навчи мене ловитирибку, і я буду їстиїїпротягом  всьогожиття. »

Східна народна мудрість

Творче кредо

« Будьте самі шукачами, дослідниками. Не буде вогнику у вас – вам ніколи не запалити його в інших»

В.Сухомлинський

Тема самоосвіти

«Застосування технології розвитку критичного мислення – один із шляхів виховання активної особистості»

9 лютого 2021 року у світі відзначали День безпечного Інтернету,  який пройшов під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

З цієї нагоди, в 2 класі пройшла виховна година « Ми за безпечний  Інтернет».

Виховна година пройшла в ігровій формі.

Діти грали у  гру « Морській бій».

Під час гри в цікавій формі учні повторили, який має небезпечний вплив комп’ютер на здоров’я людини,  як уникнути шкоди комп’ютера, визначили основні правила безпечного користування просторами Інтернету, з’ясували, що треба робити, коли новий друг у мережі Інтернет  хоче зробити вам подарунок і  попросив номер вашого телефону і домашню адресу.

Сподіваюсь, що отримавши знання щодо безпеки в мережі Інтернет , діти зможуть уберегти себе від потенційних небезпек  глобальних мереж. Адже обізнаний – значить озброєний.