Про нашу школу

«Кожна дитина повинна бути щасливою» – цей вислів В.Сухомлинського є професійним кредо педагогів Херсонської початкової школи № 7.

Системотворним фактором в освітньому процесі є ідея дитиноцентризму та гуманістичний підхід.

Робота колективу спрямована на розкриття особистісного потенціалу кожної дитини, формування пізнавальної активності, створення ситуації успіху.

Усвідомлюючи, що цінності суспільства визначаються цінностями кожної особистості,

і що для виховання вільних і відповідальних громадян,

які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності  на  користь інших людей і суспільства,

як це прописано в Законі України «Про освіту»,

ми, дорослі – батьки і педагоги повинні починати цей процес змалечку.

Гуманний підхід став пріоритетним у формуванні освітнього простору Херсонського навчально-виховного комплексу № 7.

Це простір творчості, простір пошуку, простір реалізації, простір свободи, простір радості.