Поперечнюк Інна Вікторівна

«Завдяки чому створюється, живе та розвивається педагогічний колектив?

Його об’єднує колективна думка, ідея, творчість» – так стверджує В.О. Сухомлинський.

Саме такою колективною ідеєю є в нашій школі впровадження ідей гуманної педагогіки в освітній процес.

Уся робота адміністрації закладу спрямована на формування педагогічного мислення, відпрацювання професійних навичок, формування готовності вчителя до самоосвіти і самовдосконалення, створення позитивного морально-психологічного клімату в колективі та формування команди однодумців.

Коли батьки і педагоги однодумці – створюється потужна, енергетична взаємодія, яка позитивно впливає на дітей та розкриває їх різнобічні грані.

В.О. Сухомлинський писав: «Найголовнішою рисою педагогічної культури повинно бути відчування духовного світу кожної дитини, здатність приділити кожній стільки уваги й духовних сил, скільки необхідно для того, щоб дитина відчула, що про неї не забувають».

У закладі створено систему роботи, яка сприяє зростанню особистості педагога, налагодженню партнерських стосунків між учасниками освітнього процесу, розвитку творчого та інтелектуального потенціалу дитини.

Заступник директора з НВР
Курченко Валентина Михайлівна