Вас вітає група “Сонечко”

В групі працюють вихователі:

Даневич Олена Валеріївна
Дидіна Світлана Вікторівна

Помічник вихователя:

Воронова Наталя Вікторівна

Завданням кожного з нас – зробити кожен день вихованця пізнавальним, захоплюючим та радісним.

Девіз групи: Ми “Сонечка” маленькі, ми дітки веселенькі. Гратись любим залюбки. Хочем бігати, стрибати і про все на світі знати!!!

Наша група “Сонечко” двері відчиняє для наймолодших вихованців-діток 2-3 років. “Сонечко”-це наша група, бо теплом вона окута. Поспішають сюди щодня дружня дітвора – 23 промінчика: 12 хлопчиків і 11 дівчаток. Кожен день у групі цікавий, веселий і проходить в атмосфері позитивних емоцій. Дітки залучаються до різних сенсорних ігор, дій з предметами та іграшками, збагачують свій досвід різноманітними враженнями. Формуються вміння взаємодіяти, позитивно ставитися один до одного.

Розвивають інтерес до різних зображувальних засобів,що забезпечують позитивний результат дитячих робіт і радість діток від своєї творчості

Є в нас і традиції – вітати діток з Днем Народження

Наші прогулянки