група “Зірочки”

Вас вітає група Зірочки

Вансович Тетяна Олексіївна
 Педагогічне кредо: «Щоб в очах дитячих запалилися промінчики, ти маєш запалити в собі серце»

Дидіна Світлана Вікторівна
Педагогічне кредо: Знай дитину, розумій дитину, поважай дитину, будь частиною життя дитини

Помічник вихователя: Семенюк Людмила Миколаївна

Маленькі помічники. Граючись вивчаємо професії

Усі ми любимо прикрашати ялинки.Наші дітлахи теж.

На заняттях гуртка “Мовленнэва скарбничка” нашi малята з цiкавiстю крокують стежиною краïни Знань .

Впровадження інноваційних технологій – лего, допомогає навіть на уроках музики розвивати дитячі таланти.

Багато птахів залишають насиджені місця і з настанням холодів відлітають в теплі місця проживання.

Але, частина птахів залишається зимувати .

Які птахи залишаються в рідних краях і як переносять холоди, як ми допомагаємо пташкам взимку — про це та багато іншого сьогодні дізналися дітки групи”Зірочки

Вивчаємо підводний світ

А ви знаєте, що у глибинах синього моря, на самісінькому дні,знаходиться незвичайне Морське царство з його неймовірними мешканцями.

У палацах з підводних рифів та каміння від нашого ока ховається сила силенна дивовижних та чудернацьких тваринок.