Методичне об’єднання учителів початкових класів

Методична робота як система цілеспрямованої, теоретичної, практичної, колективної та індивідуальної діяльності педагогів спрямована на підвищення педагогічної мобільності та професійної майстерності вчителів в усіх аспектах.

У школі  визначена чітка структура  методичної  роботи, яка складається із взаємопов’язаних і взаємодіючих  складових:

педагогічної ради, яка визначає основні напрямки та завдання, конкретні форми роботи педагогічного колективу та приймає рішення  з основних питань діяльності;

методичних об’єднань шкільного підрозділу та вихователів груп і керівників гуртків;

психологічної служби.

Тематика засідань методичного об`єднання
вчителів початкових класів
на 2020-2021 навчальний рік
Засідання 1
Модернізація початкової освіти – актуальна вимога сьогодення.

Засідання 2
Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи.Можливості впровадження STEM освіти в початковій школі.
Засідання 3
НУШ та інноваційні технології в початковій школі
Засідання 4
Освітнє середовище як  чинник  розвитку  особистості учня