Перше засідання

Засідання методичного об’єднання вихователів

дошкільного підрозділу початкової школи №7

листопад 2020 р.

Забезпечення якості здійснення наступності ЗДО і школи. Аспекти пізнавальної навчальної мотивації

Як сформувати бажання вчитися?

Круглий стіл «Творчі знахідки»

Мета: поширення педагогічного досвіду; збагачення, поглиблення, закріплення професійних знань вихователів про аспекти пізнавальної навчальної мотивації дітей-дошкільників та учнів початкової школи;    удосконалення самоосвітньої роботи, надання консультативної допомоги; розвиток потреби у педагогічній творчості.

«Освітні програми навчання та розвитку дитини-дошкільника»   Вправа-розминкаКерівник МО Ібайдуллаєва І.М.
Забезпечення якості здійснення наступності ЗДО і школи.
 Аспекти пізнавальної навчальної мотиваціїВиступ-презентаціяІбайдуллаєва І.М.
  Як сформувати бажання вчитися?  Панорама методичних ідей, форм та методів, прийомів, проблем.      виступВихователі
Створення ситуації успіху на мотиваційному етапі навчальної діяльностівиступІбайдуллаєва І.М.
Формування позитивної мотивації до навчання у дошкільників. Рекомендації, поради.виступиПсихолог Набільська Г.Р.
ПідсумокВправа  «Ваза творчості»Керівник МО, вихователі