План заходів проти булінгу

Затверджений наказом №106 від 01.09.2020

План заходів Херсонської початкової школи №7 Херсонської міської ради, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) на 2020-2021н.р.

ЗаходиТермін виконанняВідповідальні
1. Підготовка методичних рекомендацій для педагогів: – з розпізнавання ознак насильства різних видів щодо дітей; – технологія реагування на виявлені або встановлені факти булінгу.ВересеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
2. Анкетування батьків стосовно безпеки освітнього середовища та рівня освітніх послуг.ВересеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
3. Оновлення розділу про профілактику булінгу (цькування) і розміщення нормативних документів на сайті комплексуЖовтеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
4. Тиждень толерантності для учнів 1-4 класів та педагогівЛистопадУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
5. Діагностика стосунків у закладі освіти. Анкетування учнів та педагогів.ГруденьУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
6. Консультування класних керівників за результатами діагностики классного колективу.Впродовж навчального рокуУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
7. Підготовка пам’ятки для батьків про порядок реагування та способи повідомлення про випадки булінгу (цькування) щодо дітей, заходи захисту та надання допомоги дітямСіченьУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
8.Тренінг для вчителів щодо запобігання булінгу (цькування) у закладі освітиЛютийУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
9. Проведення тренінгів для дітей з розвитку навичок спілкування та вирішення конфліктів.БерезеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
10. Аналіз інформації за протоколами комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) в закладі освітиЩомісяцяУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
11. Оформлення та оновлення тематичного стенду з профілактики булінгуВпродовж навчального року  Психологічна служба