План заходів проти булінгу

Затверджений наказом №106 від 01.09.2020

План заходів Херсонської початкової школи №7 Херсонської міської ради, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькування) на 2020-2021н.р.

ЗаходиТермін виконанняВідповідальні
1. Підготовка методичних рекомендацій для педагогів: – з розпізнавання ознак насильства різних видів щодо дітей; – технологія реагування на виявлені або встановлені факти булінгу.ВересеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
2. Анкетування батьків стосовно безпеки освітнього середовища та рівня освітніх послуг.ВересеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
3. Оновлення розділу про профілактику булінгу (цькування) і розміщення нормативних документів на сайті комплексуЖовтеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)